Gimnazjum

Doszły do nas plotki, że podobno młodzież zamiast nauki woli grę na PSP albo przesiadywanie w Internecie? Dementujemy pogłoski: NIE U NAS!
Nasi lektorzy, oprócz tytułu filologa zdobyli mistrzostwo w motywowaniu i inspirowaniu. Działa!

Większość gimnazjalistów, których uczymy, potrafi swobodnie porozumieć się w języku obcym. Są to młodzi, komunikatywni i otwarci ludzie, nie mający najmniejszego problemu ze zrozumieniem choćby filmów w oryginalnej wersji językowej. Wysiłek, który podjęliśmy na początku ich językowej edukacji opłacił się. Już dziś, większość z nich spokojnie poradziłaby sobie z egzaminem maturalnym.

A jak uczymy gimnazjalistów? To proste. Przy okazji nauki pozwalamy wypowiedzieć się na tematy im bliskie i ważne. Oczywiście w języku obcym! Doskonałe podręczniki coraz częściej uzupełniamy materiałami multimedialnymi w oryginalnej wersji językowej.

Egzamin gimnazjalny? To takie proste!
Podczas trwania kursu, lektor przerabia z gimnazjalistami kompletny materiał, który jest niezbędny do zdania egzaminu. Na kursie ćwiczy się techniki egzaminacyjne, zapoznaje z jego strukturą, kompleksowo powtarza i utrwala gramatykę oraz słownictwo niezbędne do zdania egzaminu. W trakcie kursu przeprowadzany jest egzamin próbny w celu bliższego poznania specyfiki egzaminu, z kolei testy sprawdzające postępy w nauce są prowadzone na bieżąco.

Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu po dwie 50 minutowe lekcje.
Dni i godziny zajęć ustalane są w oparciu o plan zajęć i możliwości czasowe uczestników kursu.
Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne!