Język rosyjski- NOWOŚĆ!

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego? Powodów jest wiele! Oto kilka z nich:

Nieodkryte rynki wschodu – może się to wydawać nieco kuriozalne, jednak pomimo ponad 20 lat od upadku żelaznej kurtyny, rosyjski rynek nadal pozostaje w większości nieodkryty. Potężny i niezwykle chłonny, zdolny jest przyjąć niemal każdą ilość towarów. Wystarczy jedynie trochę chęci i oczywiście znajomości języka!
Kontakt ze „wschodnią” częścią świata – znajomość rosyjskiego to również dostęp do wielu nowych znajomości. I nie mówimy tu wyłącznie o mieszkańcach Federacji Rosyjskiej. W całej Azji Środkowej, Mongolii, Ukrainie i Białorusi bez większych trudności porozumiemy się po rosyjsku. Ważnym jest również fakt, iż bardzo wielu Chińczyków w stopniu komunikatywnym posługuje się mową Puszkina.
Rosyjski jest piękny – niewiele jest na świecie języków w równym stopniu nadających się do śpiewania. Smutne ballady przy akompaniamencie akordeonu rozmiękczą nawet najtwardsze serce.
Bo coraz mniej osób go zna – powoli w niepamięć odchodzą czasy przymusowej nauki rosyjskiego niemal na wszystkich poziomach edukacji. Skutecznie miejsce to zajął angielski, przez co niebywałym atutem dla osoby wchodzącej na rynek pracy będzie znajomość rosyjskiego.

rosyjski

Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu po dwie 50 minutowe lekcje.
W ofercie także kursy intensywne- zajęcia dwa razy w tygodniu dwie 50 minutowe lekcje.
Dni i godziny zajęć ustalane są w oparciu o możliwości czasowe uczestników kursu.

Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne!