Kursy przygotowujące do matury

Kursy maturalne w Good Evening to najlepszy wybór!
Matura to najważniejszy egzamin na naszej edukacyjnej ścieżce- egzamin dojrzałości. W Centrum Językowym Good Evening przygotujemy Cię do niego tak, abyś zdał/a go śpiewająco.

Kurs maturalny jest niewątpliwie najlepszą okazją do sprawdzenia i ugruntowania wiedzy przed maturą z języka obcego. W trakcie kursu przeprowadzamy próbne egzaminy maturalne, co pozwala na uniknięcie stresu podczas właściwego egzaminu, wyeliminowania słabych punktów, a w konsekwencji pomyślnego zdania i uzyskania satysfakcjonującego wyniku na egzaminie dojrzałości.

Na zajęciach skupiamy się na testach egzaminacyjnych, listening’ach, reading’ach, jednak to tylko element naszej pracy z maturzystami. Większość czasu poświęcamy na konwersatoria językowe, które przygotują Was do najtrudniejszej części egzaminu- matury ustnej. Mówienie jest bowiem największą zmorą wszystkich Uczniów i to właśnie tej części egzaminu towarzyszy największy stres.
WAŻNE! W naszej Szkole kursy maturalne odbywają się w małych, zapewniających największy komfort nauki grupach. To przynosi efekty!

Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu po dwie 50 minutowe lekcje.
W ofercie także kursy intensywne- zajęcia dwa razy w tygodniu dwie 50 minutowe lekcje.
Dni i godziny zajęć ustalane są w oparciu o plan zajęć i możliwości czasowe uczestników kursu.

Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne!