Szkoła ponadgimnazjalna

Uczniom szkół ponadgimnazjalnych proponujemy dwa rodzaje kursów językowych: kursy ogólne, skupiające się głównie na swobodnym komunikowaniu się w języku obcym, bądź kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego.

Na kursach ogólnych przełamujemy barierę językową i sprawiamy, iż posługiwanie się językiem obcym staje się niebywałą przyjemnością. Metoda bezpośrednia powoduje, iż zajęcia są niezwykle ciekawe i przynoszą wymierne efekty widoczne już po pierwszym spotkaniu. Zajęcia te wzbogacane są o konwersatoria językowe, a świetna i luźna atmosfera sprawia, że nasi kursanci aktywnie w nich uczestniczą. Dodatkowym elementem kursu jest samodzielna praca kursantów w domu, gdzie wykorzystując platformę e-learningową skupiają się na rozwiązywaniu ćwiczeń gramatycznych i powtarzają przerabiany materiał.

Oferta kursów przygotowujących do egzaminu maturalnego znajduje się w odrębnej zakładce.

Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu po dwie 50 minutowe lekcje.
W ofercie także kursy intensywne- zajęcia dwa razy w tygodniu dwie 50 minutowe lekcje.
Dni i godziny zajęć ustalane są w oparciu o plan zajęć i możliwości czasowe uczestników kursu.
Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne!

Zależy Ci na wysokim poziomie nauczania i widocznych efektach nauki? Ważne jest dla Ciebie to, by Twoje dziecko przychodziło na zajęcia z przyjemnością? Chcesz mieć pewność, że syn/córka poradzi sobie dobrze na egzaminie z języka obcego?
ZAPRASZAMY DO GOOD EVENING!!